من و خودمو همه ی همین هام.همین
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

من و خودمو همه ی همین هام.همین

هرچی که به من کشورم شهرم محلم ربط داشته باشه هرچی دق دقم باشه همین

جمعه 23 تیر‌ماه سال 1391 ساعت 01:22

بدون شرح - لطفا جدی ن گ ی ر ی د

دیدید یک وقتایی دراز میکشی زندگیتو جلوی چشمات مرور میکنی بعد به خودت میگی به سلامتی خودم که اینقدر پاکمو این همه سختیو هنوز تحمل میکنم!!!!!دیشب جای شما سبز بنده همچین حسی داشتم.

اما به ناگهان در این مرور،مرور به کشورم رسیدو اولیشم  که به بزرگ مرد اقتصاد کشورم حاج اقا خاوری افتاد،از این رو بنده چون رشتم در دوره مقدس دبیرستان ریاضی بود با اندکی حساب به کمک ماشین حساب دریافتم سهم هر ایرانی از این اختلاص نا قابل فقط 700 هزار تومان بوده((با جمعیت 75 ملیونی))از این رو بنده حقیر نامه ای الکترونیکی((همون ایمیل)) برای جناب خاوری زدم و خدمتشون عرض کردم که با این پول بهتره چکارها کنند که بخاطر مساییل امنیتی و اخلاقی از گفتن آن پیشنهاد ها صرف نظر مینماییم. البته بنده این سهم نا قابل را بر این مرد بزرگ بخشیدم خاوری برو حالشو ببر 700 هزار تومن من حلال حلال.....!!((بابا قارون))

البته اینجانب بسیار خرسند است که روابط حسنی ما با بعضی از کشورهای در حال توسعه مانند.... و ..... و.... و.... باعث شده تا غم هجران اقای خاوری و این پول ها از طرف این دوستان جبران شود((اره مانند کمک چند ملیونی حماس فلسطین به ایران))

از این رو بنده بسیار خوشحالم که بخاطر صلاح مملکت و کمک به آینده اقتصاد کشور ما کشورهای اروپایی را از نفت خود تحریم کردیم و بشون نفت نمیدیم،تازه روزی هزارتا بشکه صرفه جویی میشه!!!!!!!!!

تازه این که دیگه فوق العادست ماهیانه تراکنش عابر بانک ها زیاده نه هی گور گور پول میدن هی میریم بانک هی پول در میاریم خرج میکنیم و نکته جالب اینه تا میری کیش تنب بزرگ کوچک و ابوموسی تا گوشیتو روشن میکنی نه ما با قطر عین داداشیم و خلیفه سوم عین عمومون باید دوسش داشته باشیم التصالاتشون((خطوط موبایل کشور های حاشیه ی خلیج همیشه فارس)) هی پیام خوش آمد میده!! از این ور ما اینقدر خوبیم نفت صادر میکنیم جاش برنج و کیف کفش وارد میکنیم بخدا خیلی ما خوبیم بخدا

.

.

.

.

اخر نوشته خودم:

عارضم خدمتون که اینا چی نیست که گفتم چی اینه که فصل میگو  در پیشه!!!!!به سلامتی همه اونایی که تمام فکرشون گرفتن چند کیلو میو میگو واسه وقتی مهمون سیشون میاد جلوش بزارن دمه همتون گرم که دلتو زنگار نداره>>><<< در ضمن اصلا منظورمون انتقادو تکه و اصلا به جان خومون سیاسی نبودیم